Obrtna pot

Živijo!

Ali veš, da so najbolj iskani poklici tisti, ki zahtevajo ročne spretnosti? Če se odločiš za poklic imaš zelo velike možnosti za zaposlitev in tudi možnost za nadaljnje izobraževanje! Obišči »Obrtno pot« in si oglej poklice, ki te zanimajo v realnem delovnem, okolju! Z obiskom Obrtne poti boš o posameznem poklicu zvedel največ! Mojstru boš lahko zastavljal vprašanja o poklicu in o delu, ki ga opravlja!

Obišči Obrtno pot, ne bo ti žal!

Če želiš obiskati Obrtno pot in si ogledati  katerega od naštetih poklicev:

MIZAR

KOZMETIČNI TEHNIK

SLAŠČIČAR

AVTOSERVISER, AVTOKAROSERIST

ZIDAR, TESAR, KLEPAR-KROVEC

OBLIKOVALEC KOVIN – ORODJAR, STROJNI MEHANIK

KUHAR, NATAKAR, GASTRONOM-HOTELIR

FRIZER

se prijavi v ŠSS.

Obrtna pot, ki jo organizira Obrtno-podjetniška zbornica Slovenije s pomočjo območnih obrtno-podjetniških zbornic, predstavlja inovativen pristop k sistemski promociji poklicev na srednjem poklicnem in strokovnem nivoju. Z Obrtno potjo v posameznih regijah želimo zagotovili možnost, da si učenci osnovnih šol v spremstvu predstavnikov šol, ob različnih priložnostih in glede na svoj razpoložljiv čas oziroma progam dela, ogledajo tiste poklice, ki jih zanimajo in to v realnem delovnem okolju.