V ponedeljek  17. 5. popoldne se je na šolskem igrišču Osnovne šole Miška Kranjca odvijala prireditev Uefina žoga, ki jo je organiziralo športno društvo Podutik. Žoga je prispela s četrtne skupnosti Moste v našo četrtno skupnost Dravlje, v katero spadata OŠ Dravlje in OŠ Miška Kranjca. Namen prireditve je bil nogometna tekma med obema šolama. Zmagovalec naj bi prejel  Uefino žogo. Zaradi preventivnih ukrepov širjenja COVID se na žalost tekma ni odigrala. Na prošnjo športnega društva Podutik, da se prireditev vseeno izpelje je aktiv športnih pedagogov naše šole sestavil tri skupine nogometašev, ki so med seboj odigrali prijateljske tekme. Po zaključenih nastopih nam je bila simbolično podeljena žoga, ki jo sedaj ponosno hranimo v prostorih športnega aktiva.