Učence 7., 8. in 9. razreda osnovne šole vabimo, da se udeležijo brezplačnega računalniškega krožka, ki bo potekal na UL Pedagoški fakulteti, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana. Krožek je namenjen radovednim učencem, ki jih zanimajo računalništvo, matematika in naravoslovje.

Računalniška znanja in računalniško mišljenje so temeljna znanja današnje dobe. Na krožku bomo spoznali nekatere računalniške vsebine in se naučili programirati v vizualnem programskem jeziku Snap! (programski jezik, ki je podoben Scratchu).

S krožkom pričnemo 5. 11. 2018. Srečevali se bomo enkrat na teden, razen med šolskimi počitnicami in prazniki, vse do 18. 2. 2019 (skupaj 15 srečanj). Krožek se bo izvajal v dveh terminih: ponedeljek, 15.30-17.00, in ponedeljek, 17.30-19.00.

V vsaki skupini je na voljo 16 prostih mest. Prijave so možne do zapolnitve teh mest. Udeležba na krožku je brezplačna. Prijavnico in nekaj več informacij najdete na povezavi http://l.ead.me/bayuiH.

Za več informacij lahko kontaktirate Špelo Cerar na e-poštni naslov spela.cerar@pef.uni-lj.si.