Na naši šoli je bilo na zadnji šolski dan posebno. Vsi smo ga že težko pričakovali, sploh glede na vse, kar nas je v tem šolskem letu doletelo. S 1. septembrom so se začela gradbena dela, še vedno smo se gibali v t. i. mehurčkih, malo pouka je potekalo v živo, malo na daljavo, večkrat na teden smo se testirali kar pred poukom, še vedno nosili maske in vzdrževali varnostno razdaljo, nato pa le nekaj tednov po odprtju novega prizidka doživeli padec ometa v eni izmed učilnic v starejšem delu šole. Nato so sledile prvomajske počitnice, po tem pa vsakodnevna vožnja na nadomestno lokacijo za učence od 5. do 9. razreda. In še mnogo, mnogo več. Igralci Martin Tomažič, Lucas Jeraj, Taj Adlešič, Luka Kalaš, Zarja Božnar, Maša Ganziti in Tobias Knafelc so se na humoren način spomnili vseh omenjenih dogodkov in pričarali marsikateri nasmešek na obrazu gledalcev ter predvsem zavedanje, da smo skupaj močnejši in da smo na koncu prav vsi zmagovalci. Prijazno nas je nagovoril tudi gospod ravnatelj, mag. Tadej Šeme, govorni del pa je popestrila folklorna skupina 1. A razreda pod vodstvom učiteljice Adriane Gaberščik ter Otroški pevski zbor OŠ Miška Kranjca pod vodstvom zborovodkinje Andreje Ivanetič.

Vodja prireditve, Urška Klajn Marion

Fotografije: Tim Žugaj